O nás

Vaša Barlička

Sme vašou oporou

Naša vízia

Náš cieľ je zabezpečiť výber rôznych zdravotníckych pomôcok, odborné poradenstvo, pochopenie, pomoc a podporu ľuďom v zdraví i v chorobe. Neustále sa vzdelávame, zdokonaľujeme a snažíme sa prinášať nové trendy a inovácie. Zákazníkom poskytujeme kvalitné služby od milého a ochotného personálu.

Naša misia

Chceme ľuďom poskytovať kvalitné, cenovo dostupné zdravotnícke pomôcky Slovenskej i zahraničnej výroby a poskytnúť profesionálny servis. Chceme sa stať spoločnosťou, ktorú budú ľudia odporúčať a obracať sa na ňu v prípade potreby.

Naša garancia

Pokiaľ pomôcku nemáme ihneď dostupnú sme ju väčšinou schopní zabezpečiť od 8 do 48 hodín. Tovar ako aj zdravotnícke pomôcky predpísané lekárom si u nás zákazníci môžu objedať aj telefonicky s možnosťou využitia zásielkovej služby.

Spoznajte nás

V našej výdajni Vás s úsmevom obslúži kvalifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami

Mgr. Alexandra Čellárová

Konateľ, odborný garant a zodpovedná vedúca výdajne zdravotníckych potrieb

Po nadobudnutí vzdelania som pracovala 6 rokov v lekárni a následne 20 rokov vo výdajni zdravotníckych potrieb ako odborný garant a zodpovedná vedúca

Anna

Zástupca vedúcej výdajne zdravotníckych potrieb

Po škole som pracovala 5 rokov ako farmaceutický laborant vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta, 8 rokov v súkromnej lekárni a 3 roky vo výdajni zdravotníckych potrieb ako zástupca vedúcej.

Veríme, že každý si zaslúži prvotriednu zdravotnú starostlivosť