Zobrazených 1–16 z 115 výsledkov

 • Anatomická podložka na krčnú chrbticu MOLITEX

  Hodnotenie 0 z 5
  29,81  s DPH

  Anatomický vankúš na spanie

 • Anatomická podložka pre podporu bedrovej oblasti

  Hodnotenie 0 z 5
  27,00  s DPH

  Anatomická podložka z pamäťovej peny pre podporu bedrovej oblasti chrbtice pri sedení.

 • Antidekubitný kruh nafukovací

  Hodnotenie 0 z 5
  13,00  s DPH

  Skvelý pomocník pre ľudí so zníženou pohyblivosťou a pre seniorov. Vhodný na liečbu dekubitov.

 • Bandáž členka LP Support 650

  Hodnotenie 0 z 5
  9,10  s DPH

  Stabilizátor je vyrobený z rozťažného do 4 strán spandexu, ktorý je spevnený nylonom. Stabilizátor spevňuje členkový kĺb, zlepšuje prúdenie krvi, pracuje ako prevencia, chráni pred úrazmi, hlavne ak je kĺb oslabený. Veľkosti: Obvod okolo členkového kĺbu: S: 15,2 -20,3 cm M: 20,3-25,4 cm L: 25,4-30,5 cm XL: 30,5-35,6 cm

 • Bandáž hallux valgus s chráničom

  Hodnotenie 0 z 5
  6,70  s DPH

  Bandáž hallux valgus slúži na ochranu nôh pri problémoch s hallux valgus. Pružný silikónový chránič s gélovým vymedzovacím krúžkom pomáha chrániť hallux, oddeľuje palec od prstov a usmerňuje vybočený palec. Táto bandáž obopína palec a prst a zaisťuje optimálnu polohu chodidla a chráni palcový kĺb.

 • Bandáž HALLUX VALGUS s gélovým chráničom palca

  Hodnotenie 0 z 5
  9,40  s DPH

  Používa sa pri problémoch s vybočeným palcom a k ochrane kĺbu palca. Pomáha udržiavať palec v optimálnejšej polohe.

 • Bandáž kolenná Elastická LP Support 647

  Hodnotenie 0 z 5
  10,50  s DPH

  Stabilizátor je vyrobený z rozťažného do 4 strán spandexu, ktorý je spevnený nylonom. Stabilizátor spevňuje kolenný kĺb, pôsobí ako prevencia, chráni ho pred úrazmi, hlavne ak je kĺb oslabený, v prípade reumatických a degeneračných chorôb. Veľkosti: Obvod okolo kolenného kĺbu: S: 27,9-33,0 cm M: 33,0-40,0 cm L: 40,0-47,0 cm XL: 47,0-54,6 cm

 • Bandáž lakťa tenisový/golfový OPPO epikondylická neoprénová

  Hodnotenie 0 z 5
  5,17  s DPH

  Páska je vyrobená z priedušného perforovaného neoprénu podšitého bavlnou. Pomáha udržiavať telesnú teplotu a zlepšuje cirkuláciu krvi, čo aktivuje prirodzený liečebný proces, uľavuje od bolesti, opuchov a stuhnutia. Silikónová pelota zmierňuje problémy spojené s tzv. „tenisovým lakťom“. Páska redukuje riziko vzniku nových alebo opakovaných zranení. Používa sa ako preventívna pomôcka pri chronických postihnutiach lakťa.

 • Bandáž metavankúšik

  Hodnotenie 0 z 5
  7,60  s DPH

  Metavankúšik upravuje nášľapnú časť chodidla a zároveň chráni kostičky prstov. Návlek zabezpečuje fixáciu metavankúšika, navlieka sa na prst. Chôdza sa stáva pohodlnejšia aj bezpečnejšia, pretože noha v obuvi je lepšie fixovaná.

 • Bandáž metavankúšik so separáciou prstov s čiastočným zakrytím nartu

  Hodnotenie 0 z 5
  7,50  s DPH

  Bandáž metavankúšik vypĺňa nášľapnú časť vášho chodidla, ktoré zaznamenalo pokles klenby, a tým tlmí bolesť pri chôdzi. Chráni bruško chodidla pred otlakmi, oderom a zmäkčuje došľap chodidla. Táto kvalitná ortopedická pomôcka je príjemná na citlivý dotyk chodidla a zároveň chráni kostičky prstov, zmierňuje tlak pri chôdzi. Bandáž je príjemná na nosenie a nespôsobuje žiadne obmedzenie,…

 • Bandáž na pätu s gélovou výplňou

  Hodnotenie 0 z 5
  7,90  s DPH

  Bandáž s gélovou výplňou chráni boľavú pätu pred odermi, zmierňuje bolesť a tlmí nárazy pri došľapovaní počas chôdze. Zároveň urýchľuje hojenie popraskanej päty a pokožky. Pôsobí taktiež preventívne proti otlakom a nepríjemným odreninám. Univerzálna veľkosť sa prispôsobí každej nohe a tvaru päty. Elastický materiál zjednodušuje obutie tejto ortopedickej pomôcky.

 • Bandáž napomínacia

  Hodnotenie 0 z 5
  6,76  s DPH

  Funkcia: Aktívnym ťahom v oblasti ramenného kĺbu napomína na správne držanie ramien a trupu. Indikácie: bolesti a funkčné poruchy hornej hrudnej chrbtice chybné držanie tela s predsúvaním ramien Materiál: Gumotextil: Elastická priedušná tkanina bielej farby. Zloženie a štruktúra materiálu v kombinácii so správnou konštrukciou pomôcky zabezpečuje požadovanú kompresiu, pričom jej požívanie je vzhľadom na hrúbku…

 • Bandáž s chráničom

  Hodnotenie 0 z 5
  7,10  s DPH

  Pomôcka, ktorá chráni palec na nohe, hallux, nart a oddeľuje malíček.

 • Chránič korektor Hallux s medziprstným oddeľovačom

  Hodnotenie 0 z 5
  7,80  s DPH

  Prepojením silikónového korektoru, chrániča hallux a oddeľovača prstov vzniká pomôcka, ktorá rieši súčasne problém vybočeného palca, citlivosti palcového kĺbu a deformácii prstov.

 • Chránič na hallux s medziprstným korektorom

  Hodnotenie 0 z 5
  7,40  s DPH

  Táto zdravotnícka pomôcka rieši súčasne problémy vybočeného palca a citlivosti palcového kĺbu. Je vyrobená z kvalitného silikónu, jej veľkosť je univerzálna a taktiež sa jednoducho používa.

 • Chránič päty – telový

  Hodnotenie 0 z 5
  6,50  s DPH

  Slúži ako ortopedická pomôcky pre tlmenie nárazov pri chôdzi. Svojimi účinkami znižuje tlak na päte a zároveň znižuje bolesť. Napomáha liečiť popraskanú kožu a popraskané päty. Zároveň koriguje veľkosť obuvi a bráni neželanému pohybu nôh v obuvi a tým sa stáva chôdza istejšou.